Naše letošní kolekce byly navrženy v souladu s hlavními trendy v interiérovém designu. Tyto trendy ilustrují, jakým způsobem komunikujeme se světem kolem nás, naší vůli sdílet smysluplné zkušenosti s ostatními prostřednictvím členství v silných společnostech se společnými zájmy a hodnotami. Představují také typ interiéru, který zákazníci očekávají. "Když integrujeme barvy, vzory, textury, světlo a linie, vytváříme nové zážitky," říká Patricia Leunis, hlavní designérka společnosti Tarkett. Pro ilustraci těchto nových zážitků naši návrhářské týmy určili pro rok 2018 čtyři hlavní trendy:

ŠŤASTNÉ DNY!

"Interiéry mohou poskytnout nekonečné a zábavné tvůrčí možnosti" Patricia Leunis, Designová ředitelka Tarkett

V letošním roce představila společnost Tarkett moderní kolekce vinylových rolí a luxusních vinylových dílců s výrazně optimistickým nádechem. Koncept "Oh Happy Days!" inspiroval designéry společnosti Tarkett k vytvoření trendu, určeného pro všechny kdo jsou duší jako děti a pro optimisty s veselou povahou, kteří chtějí žít v šťastných prostorách s fantazií a dotekem výstřednosti. Představuje hru s duhovými barvami, ikonickými zvířaty a grafickými vzory v každém prostoru, denní zábavu a útěk z rutinních nebo matných interiérů. Život nemusí být vždy nudný: barva, bláznivé tvary a zábavné vzory se spojily, aby se interiéry staly chrámem kreativity a hravosti.

OSLAVY ROČNÍCH OBDOBÍ

"Naše rostoucí ekologické povědomí nás vede k výběru přírodních materiálů pro náš interiér" Patricia Leunisová, designová ředitelka

Letošní dekory dřeva oslavují roční období a přispívají k harmonickému a uklidňujícímu interiéru. S ekologickým vědomím a zodpovědnou spotřebou, která se stává hlubokým trendem, "Méně je více" se stalo životním mottem pro mnohé. "Oslavy ročních období" ztělesňuje hlubokou touhu po pomalejším, jednodušším a minimalistickém životě, který sleduje rytmus období přírody. Touha spojit se s vnitřním já tím, že slaví krásu a život blíže k přírodě ve všech jejích formách. Tento trend skutečně přináší změnu tempa s uklidňující přítomností světla, klidu a zeleně.

PODÍVEJTE SE NA DEKORY DŘEVA

NOVÝ FOLK

"Lidová kultura je plná smysluplných ozdobných motivů. Nový trend folkového interiéru je inspirován tradičními kulturami po celém světě." Patricia Leunis, designová ředitelka

Letošní podlahové vzory byly intenzivně ovlivněny bohatou inspirací tradičních kultur. Pozvání tohoto trendu do vašeho domova bude pro váš interiér nekonečným zdrojem inspirace. Trend "Nový folk" ztělesňuje snahu naší globální společnosti o setkávání nových kultur a národů. Vyvolává teplo a multikulturní náladu, která se zaměřuje na potěšení, že jsou spolu a dýchají mnohé krásy světa. "Nový folk" také dává maximální důraz na osobní vyjádření, stejně jako pohodu a společné lenošení. "Nový folk" interiéry jsou plné cenných předmětů, etnické výzdoby, tepla a kontrastu, které spojují modernost a tradici.

ÚTULNÉ TICHO

"Jedním z hlavních trendů v letošním roce je směs experimentálních interiérů, ale také útulných a tichých." Útulné ticho "je moderní a trendy styl." Patricia Leunis, designová ředitelka

Letošní bytové kolekce byly navrženy tak, aby interiéry byly moderní i pohodlné. Pokud se v luxusních a vzdušných prostorách s minimalistickým a klidným prostředím cítíte jako doma, pak je trend "Útulného ticha" jen pro vás. Interiéry ve stylu „Útulné ticho“ jsou jemné, experimentální a designově orientované. To, co tyto interiéry odlišuje, je jejich současný a designový vzhled kombinovaný s jemným a sladkým nádechem, který vyzařuje ženský luxus. Extravagance a minimalismus se spojují a vytvářejí jedinečné a extrémně současné prostory.

Všechny letošní trendy nás inspirovaly k vytvoření našich kolekcí pro bytový segment, od dřeva až po luxusní vinylové dílce a vinylové podlahové krytiny. Vyberte si trend, který vám nejvíce vyhovuje a pusťtě se do toho!